SIZIR FM - FORUM
FORUM SAYFAMIZA GIRIS YAPMAK,PAYLASIMLARDA BULUNMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKEN SADECE ÜYE OLMAK... BUTUN HEMSERILERIMIZIN DESTEKLERINI VE PAYLASIMLARINIZI BEKLIYORUZ ...SAYGI VE SEVGILERIMIZLE

SIZIR FM FORUM YONETIM
SIZIR FM - FORUM
FORUM SAYFAMIZA GIRIS YAPMAK,PAYLASIMLARDA BULUNMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKEN SADECE ÜYE OLMAK... BUTUN HEMSERILERIMIZIN DESTEKLERINI VE PAYLASIMLARINIZI BEKLIYORUZ ...SAYGI VE SEVGILERIMIZLE

SIZIR FM FORUM YONETIM
SIZIR FM - FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SIZIR FM - FORUM

SIZIR KASABASI VE ÇEVRESİ RADYO PAYLAŞIM FORUMU

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

YAYIN YAPARKEN KIMSE YAYINIMA GELEMIYOR

2 posters
YazarMesaj
|~By-EmRe~|
Süper moderatör
Süper moderatör
|~By-EmRe~|

Erkek
İş/Hobiler : siyaset :)
Lakap : Alayina-!syan
Hangi takımı tutuyorsun ? : Galatasaray

YAYIN YAPARKEN KIMSE YAYINIMA GELEMIYOR Empty
MesajKonu: YAYIN YAPARKEN KIMSE YAYINIMA GELEMIYOR   YAYIN YAPARKEN KIMSE YAYINIMA GELEMIYOR I_icon_minitimeCuma Kas. 07, 2008 12:15 pm

BU YOLLAR DJ ARKADASLAR ICIN GECERLIDIR

YAYIN YAPARKEN KIMSE YAYINIMA GELEMIYOR Trstatcu5jr0
YAYIN YAPARKEN KIMSE YAYINIMA GELEMIYOR W316
BU YOLU BEN HER ZAMAN DENIYORUM

ilk once bunu kontrol etmelisiniz bunun kontrolu cok basit radyonuzun uzurine gelin mausla sag tiklayin ve info ( yardim ) menusune tiklayin bu pencere acilir... dogru yazan pencere gibi ise eger sizde bir sorun yok demekdir.NOT: RESMI IYI INCELEYIN BIRINDE DOGRU YAZIYOR BIRINDE YANLIS Neutral

IKINCI BIR YOL ISE SOYLE :

Altdaki anlatimi dikkatli okuyun!!

şimdi baslıyalım

en önemlisi SABİT TCP/IP vermek kısa bir anlatim detaylı anlatım alta gelecek
Bilgisayarım Çift Tıkla Aç --> Ağ Bağlantılarım --> Ağ Bağlantılarımı Görüntüle --> Yerel Ağ Bağlantınızı sağ tıklayıp --> Özellikler Tıkla

Açılan pencerede --> Internet İletişim Kuralları (TCP/IP) Tıkla aç --> Açılan pencerede --> Aşağıdaki Ip adresini kullan seçeneğini işaretleyip, Kullanmak istediğiniz local Ip adresini belirleyebilirsiniz.

Ağ Alt maskesi üzerine tıkladığınızda otomatik olarak eklenir. Varsayılan Ağ geçidi genellikle modeminizin modem ayarlarına bağlandığınız ip adresinle aynidir. Örnek benimki 10.0.0.2 bazı modemlerin 192.168.1.1 veya 192.168.2.1 olabilir. DNS adres bölümünede geçici olarak modeminizin ağ maskesını yazabilirsiniz. Daha sonra DNS adreslerini kendi belirlediğiniz bir adresle değiştirilebilirsiniz.
bu yol alinddir ama ise yariyor denendi.

BU yolda eger AirTies RT102 modem kullaniyorsaniz yaptikdan sonra baglantiniz kesilebilir pc nizi yeniden baslattikdan sonra sorun giderilmis olur....
KoLay gelsin

BIR TESEKKURU COK GORMEYIN
( Kamil abi umarim isine yarar )

YAYIN YAPARKEN KIMSE YAYINIMA GELEMIYOR Kedifare1lf8vg9lh9ro2

|~By-EmRe~|nin forum bekcisi

En son |~By-EmRe~| tarafından C.tesi Kas. 08, 2008 3:15 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.sizirlidevrimciler.tr.gg
dj_leonidas
Üye
Üye
dj_leonidas

Erkek

YAYIN YAPARKEN KIMSE YAYINIMA GELEMIYOR Empty
MesajKonu: Geri: YAYIN YAPARKEN KIMSE YAYINIMA GELEMIYOR   YAYIN YAPARKEN KIMSE YAYINIMA GELEMIYOR I_icon_minitimeCuma Kas. 07, 2008 1:47 pm

teşekkür ederim emre bilgiler için
http://www.sizirfm.web.tr.tc

YAYIN YAPARKEN KIMSE YAYINIMA GELEMIYOR
1 sayfadaki 1 sayfası