SIZIR FM - FORUM
FORUM SAYFAMIZA GIRIS YAPMAK,PAYLASIMLARDA BULUNMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKEN SADECE ÜYE OLMAK... BUTUN HEMSERILERIMIZIN DESTEKLERINI VE PAYLASIMLARINIZI BEKLIYORUZ ...SAYGI VE SEVGILERIMIZLE

SIZIR FM FORUM YONETIM
SIZIR FM - FORUM
FORUM SAYFAMIZA GIRIS YAPMAK,PAYLASIMLARDA BULUNMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKEN SADECE ÜYE OLMAK... BUTUN HEMSERILERIMIZIN DESTEKLERINI VE PAYLASIMLARINIZI BEKLIYORUZ ...SAYGI VE SEVGILERIMIZLE

SIZIR FM FORUM YONETIM
SIZIR FM - FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SIZIR FM - FORUM

SIZIR KASABASI VE ÇEVRESİ RADYO PAYLAŞIM FORUMU

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Renault Truck Racing

YazarMesaj
oyuncu

Erkek
Hangi takımı tutuyorsun ? : Beşiktaş

Renault Truck Racing Empty
MesajKonu: Renault Truck Racing   Renault Truck Racing I_icon_minitimeSalı Ara. 21, 2010 2:24 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sistem Gereksinimleri ;

Minimum:
Processor: 2,4 GHz
RAM: 1 Gb
Video card: 256 Mb
Direct X 8 or later
Disk space: 1 Gb

oyundan resimler ;

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

link;

[URL="http://hotfile.com/dl/90930049/ef5d5ff/T_R_byRENO_indirtr.tk.rar.html"][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Rar şifresi: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

oyun hakkında ;
gerçekten çok başarılı bir oyun olmuş. kamyonlarla yarışmak çok farklı. görsel olarakda çok başarılı buldum. iyi eglenceler herkese!

(oyun bazen uyumluluktan dolayı açılmayabilir, eger açılmazsa simgenin üzerinden sag tıklayıp ''uyumluluk sorunu gidermeye'' basın vista olarak seçin yada kendisiotomatik olarak diger seçenegi dene yapar. her iki işlemde problemi halleder.)

Renault Truck Racing
1 sayfadaki 1 sayfası