SIZIR FM - FORUM
FORUM SAYFAMIZA GIRIS YAPMAK,PAYLASIMLARDA BULUNMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKEN SADECE ÜYE OLMAK... BUTUN HEMSERILERIMIZIN DESTEKLERINI VE PAYLASIMLARINIZI BEKLIYORUZ ...SAYGI VE SEVGILERIMIZLE

SIZIR FM FORUM YONETIM
SIZIR FM - FORUM
FORUM SAYFAMIZA GIRIS YAPMAK,PAYLASIMLARDA BULUNMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKEN SADECE ÜYE OLMAK... BUTUN HEMSERILERIMIZIN DESTEKLERINI VE PAYLASIMLARINIZI BEKLIYORUZ ...SAYGI VE SEVGILERIMIZLE

SIZIR FM FORUM YONETIM
SIZIR FM - FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SIZIR FM - FORUM

SIZIR KASABASI VE ÇEVRESİ RADYO PAYLAŞIM FORUMU

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bus Driver full [ ender bulunan ''şehiriçi otobüs'' oyunu ]

YazarMesaj
oyuncu

Erkek
Hangi takımı tutuyorsun ? : Beşiktaş

Bus Driver full [ ender bulunan ''şehiriçi otobüs'' oyunu ] Empty
MesajKonu: Bus Driver full [ ender bulunan ''şehiriçi otobüs'' oyunu ]   Bus Driver full [ ender bulunan ''şehiriçi otobüs'' oyunu ] I_icon_minitimeSalı Ara. 21, 2010 2:20 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

sistem gereksinimleri ;
Windows 98/Me/2000/XP/Vista
1 Ghz İşlemci
256 MB RAM (Bellek)
32 MB Ekran Kartı
300 MB Boş Alan

oyundan resimler
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

link;
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

oyun hakkında;
Nadir olarak çıkarılan otobus şöförlüğü oyunu Smile 5 seviyeden oluşuyor oyun, fazla oynamadım ama zevkli. indirmesi kolay (sadece 62 MB) 5 dakkada indirilip oynanabilen bir oyun olması sebebiyle kötüdür izlenimi oluşturmasın sakına, zira ; kırmızı ışıkta geçme, durakta durmama, tüm yolcuları almadan kapıyı kapatma, kaza yapma, ani fren yapma gibi birçok ayrıntımevcut oyunda. yolcular tarafından + veya - yönde bonuslar kazanıyorsunuz. birinci seviyeyi bitirdim sadece o yüzden çok fazla yorum yapamıyorum. iyi eğlenceler

dipnot; oyunu kurarken son aşamada işaretli olan kısımlardaki işaretleri kaldırın ve crack dosyasının içindekileri kopyalayıp oyunun kurulu oldugu dosyanın içine yapıştırın.!!!

Bus Driver full [ ender bulunan ''şehiriçi otobüs'' oyunu ]
1 sayfadaki 1 sayfası