SIZIR FM - FORUM
FORUM SAYFAMIZA GIRIS YAPMAK,PAYLASIMLARDA BULUNMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKEN SADECE ÜYE OLMAK... BUTUN HEMSERILERIMIZIN DESTEKLERINI VE PAYLASIMLARINIZI BEKLIYORUZ ...SAYGI VE SEVGILERIMIZLE

SIZIR FM FORUM YONETIM
SIZIR FM - FORUM
FORUM SAYFAMIZA GIRIS YAPMAK,PAYLASIMLARDA BULUNMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKEN SADECE ÜYE OLMAK... BUTUN HEMSERILERIMIZIN DESTEKLERINI VE PAYLASIMLARINIZI BEKLIYORUZ ...SAYGI VE SEVGILERIMIZLE

SIZIR FM FORUM YONETIM
SIZIR FM - FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SIZIR FM - FORUM

SIZIR KASABASI VE ÇEVRESİ RADYO PAYLAŞIM FORUMU

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

18 Wheels of Steel; Haulin full türkçe, türkiye haritası ve şehirler

YazarMesaj
oyuncu

Erkek
Hangi takımı tutuyorsun ? : Beşiktaş

18 Wheels of Steel; Haulin full türkçe, türkiye haritası ve şehirler Empty
MesajKonu: 18 Wheels of Steel; Haulin full türkçe, türkiye haritası ve şehirler   18 Wheels of Steel; Haulin full türkçe, türkiye haritası ve şehirler I_icon_minitimeSalı Ara. 21, 2010 2:23 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

18 Wheels of Steel Haulin sistem gereksinimleri

* Windows 98/ME/2000/XP
* Pentium 4 1.4 Ghz or 100% compatible
* 256 MB RAM
* 540 MB boş harddisk alanı
* 64 MB DirectX/Direct3D and T&L compatible ekran kartı
* DirectX 9.0c yada üstü...

oyundan resimler

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

link; (2 part : toplam 212 MB)
part 1;
[URL="http://hotfile.com/dl/90885569/d232bdf/Hard_Truck_Haulin.indirtr.tk.part1.rar.html"][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
part 2 ;
[URL="http://hotfile.com/dl/90882013/c1a8631/Hard_Truck_Haulin.indirtr.tk.part2.rar.html"][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

oyun hakkında;
piyasada en çok oynanan kamyon oyunu. paranızı en üst seviyeye çıkarmaya çalıştım, tabi olmuşsa Smile kırmızı ışıkta geçmek kaza yapmak cezaya tabi. yük kontrolü yaptırmazsanızda ceza var. benzininiz biterse veya herhangi bi arızada yardım cagırabilirsiniz ücretini ödeyerek. yeni tırlar alabilir, çok çeşitli yükler taşıyabilir, mesafeye ve yükün degerine göre para kazanırsınız. ayrıca türkçe versiyonudur. Smile oyunda radyoda mevcut. istediginiz şarkıyı ogg. formatına çevirin ve belgelerim klasörü içindeki haulin klasörüne girin music klasörünün içine atın ve radyonuzdaki şarkılara istediginiz parçayı ekleyin. tabi mp3 formatından dönüşüm yapmak için birprograma ihtiyaçınız olacak şarkılar için. devamını oyunu oynarken görün artık. oyuna kaptırmamak elde degil. iyi eglenceler şimdiden!

18 Wheels of Steel; Haulin full türkçe, türkiye haritası ve şehirler
1 sayfadaki 1 sayfası